0(264) 606 0010

Kullanım Koşulları

    negelsin.com.tr sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

    negelsin.com.tr sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir. ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. işbu site ve negelsin.com.tr uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

    ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    Bu internet sitesi ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.;in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

    ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. markası ve diğer markalar, negelsin.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.;in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

    ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 ReklamoTV Bilişim Teknoloji Rek. Org. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Whatsapp İle İletişime Geç